O NAS

Cermed to nowoczesna praktyka lekarska zlokalizowana na os. Polanka, nieopodal jeziora Malta i centrum handlowego Posnania. Od prawie 25 lat zajmuje się takimi specjalizacjami jak: -ortodoncja, stomatologia, chirurgia stomatologiczna, protetyka -ginekologia, położnictwo, immunologia Miejsce i atmosferę tworzą pracujący w niej ludzie , którzy są pełni pasji, wrażliwości i otwartości na drugiego człowieka. Połączenie wysoko wyspecjalizowanej kadry z najnowszymi technologiami pozwala na leczenie pacjentów zapewniające najwyższy standardy. Wszystko co robimy powstaje z myślą o pacjencie. Staramy się, aby każdy od samego początku czuł się u nas komfortowo i bezpiecznie. Wnętrze praktyki jest wyposażone tak, aby w przyjazny i bezpieczny sposób przeprowadzić pacjenta przez proces diagnostyki i leczenia.

KATARZYNA MADEJCZYK

Jest założycielką Cermed ortodoncja-stomatologia. Ukończyła z wyróżnieniem Akademię Medyczną w Poznaniu w 1998 r. Od początku pracy zawodowej jej głównymi dziedzinami zainteresowań były ortodoncja i protetyka. Specjalizacje te obecnie często łączy prowadząc pacjentów ze złożonymi problemami stomatologicznymi, czego rezultatem jest wyleczenie bardzo dużej ilości przypadków wymagających interdyscyplinarnego podejścia.

MATEUSZ MADEJCZYK

Gabinety lekarskie CERMED są współprowadzone przez dr n. med. Mateusza Madejczyka. Ukończył on Akademię Medyczną w Poznaniu w 1998 r. Staż podyplomowy odbył w Szpitalu Klinicznym nr 2 przy ulicy Przybyszewskiego. Od roku 2001 jest asystentem w Klinice Perinatologii i Ginekologii w Ginekologiczno- Położniczym Szpitalu Klinicznym przy ulicy Polnej.

MAGDALENA PIWOWARSKA

Związana z Gabinetami Lekarskimi Cermed od początku działania. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu na kierunku pielęgniarstwo, gdzie uzyskała tytuł magistra pielęgniarstwa. Jest również dyplomowaną higienistką stomatologiczną. Uczestniczy w wielu szkoleniach, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Samodzielnie przeprowadza zabiegi z zakresu higieny, profilaktyki, opieki pozabiegowej. Aktywnie uczestniczy w zabiegach stomatologicznych asystując lekarzowi w pracy na cztery ręce. Wolne chwile spędza z córkami i rodziną. Lubi czytać i uczyć się j. hiszpańskiego.

MAŁGORZATA BŁASZAK-SZYCH

Rejestratorka, która od wielu lat pracuje w gabinetach lekarskich Cermed koordynując z ogromnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością współpracę lekarzy z pacjentami. Zawsze uśmiechnięta i życzliwa służy pomocą w codziennym kontakcie telefonicznym i osobistym. Poza obowiązkami zawodowymi lubi spędzać wolny czas aktywnie ze swoimi wnukami oraz na długich spacerach z psem.