Położnictwo

Powrót

PODSTAWOWA WIZYTA

Zapraszamy na wizytę podstawową, w czasie której przeprowadzimy wywiad lekarski, badanie ogólne, ginekologiczne czy badanie piersi. Zlecimy również ewentualne dalsze badania diagnostyczne, w celu potwierdzenia lub wykluczenia innych schorzeń.

GINEKOLOGIA

LECZENIE PACJENTÓW DOROSŁYCH

Specjalizujemy się w leczeniu kobiet w każdym wieku. Zapewniamy wsparcie począwszy od zaburzeń miesiączkowania po problemy okresu klimakterium. Dbamy o Twój komfort, a dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze medycznej oraz nowoczesnemu wyposażeniu Gabinetu świadczymy usługi medyczne z zakresu ginekologii na najwyższym poziomie.

ENDOKRYNOLOGIA I NIEPŁODNOŚĆ

Kwestia poziomu różnych hormonów w kontekście trudności z zajściem w ciążę i jej donoszeniem pozostaje w dzisiejszych czasach niedoceniana. Już planując dziecko warto skontrolować poziom hormonów tarczycy. To proste badanie może uchronić przed sytuacją, kiedy mając niewielką niedoczynność tarczycy bez spektakularnych objawów, decydujemy się na dziecko.

ULTRASONOGRAFIA, USG

W Cermed, poza certyfikatem Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (nr 46/2015) dysponujemy również najwyższej klasy aparatem ultrasonograficznym 3D i 4D umożliwiającym trójwymiarową rekonstrukcję obrazu płodu i wnętrza macicy, a co za tym idzie, uwidaczniającym jego ruchy.

POŁOŻNICTWO

Ciąża to piękny okres w życiu każdej przyszłej mamy wymagający jednak odpowiedniej, profesjonalnej opieki i indywidualnego podejścia do Pacjentki. W Cermed dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem umożliwiającym nam towarzyszenie kobiecie przez pełne 9 miesięcy rozwoju dziecka, a także w okresie poporodowym.

INNE BADANIA I ZABIEGI

W ofercie gabinetu Cermed posiadamy także cały szereg specjalistycznych badań umożliwiających dokładną diagnostykę medyczną w celu potwierdzenia lub wykluczenia ewentualnych schorzeń oraz ułatwiających dostosowanie odpowiedniego leczenia do indywidualnych potrzeb każdej Pacjentki.

SZCZEPIENIA

W naszej ofercie posiadamy szczepienia przeciwko infekcji wirusem HPV. Jest to ludzki wirus brodawczaka. Wyróżnia się 150 typów HPV chorobotwórczych dla człowieka, wśród których, typy 16 i 18 należą do wysoko onkogennych typów wirusa odpowiadających za zmiany przedrakowe szyjki macicy i raka szyjki macicy. Wszystkie szczepionki przeciw HPV chronią przed najbardziej onkogennymi typami wirusa, a także dodatkowo są przeznaczone do ochrony przed zmianami przednowotworowymi i nowotworami narządów płciowych, odbytu oraz brodawkami narządów płciowych.